Jak kupować?

1. Na początku wybierz produkt z katalogu, który Cię interesuje.

2. Następnie skontaktuj się z nami za pomocą adresu email: info.rosadeco@gmail.com  z zapytaniem ofertowym w celu weryfikacji dostępności produktów w danym terminie.

3. Po sprawdzeniu dostępności, otrzymają Państwo informację z prośbą o umieszczenie produktów w koszyku, wyborze formy dostawy oraz o kwocie kaucji jaką należy uiścić. Ponadto zostanie przesłana umowa, która będzie stanowić gwarancję rezerwacji dla Klienta (Zamawiającego). 

4. Odbiór osobisty zamówienia przez Klienta (Zamawiającego) może nastąpić po ustaleniu terminu w Warszawie. Istnieje możliwość wysłania produktów do Klienta po wcześniejszym bezpośrednim kontakcie z Nami i ustaleniu formy dostawy. Uwaga: cena dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej będzie indywidualnie ustalana na podstawie wielkości zamówienia

5. Przy wyborze artykułów do wypożyczenia, proszę o zaznaczenie opcji Oddania z czyszczeniem lub bez wyczyszczenia. Za artykuły oddane brudne i nieuprane będzie potrącana odpowiednia opłata z kaucji. 

6. Kaucja wynosi 100% wartości całego zamówienia i jest ona zwracana po otrzymaniu wszystkich produktów w stanie niezniszczonym i kompletnym przez Klienta. Zwrot towarów z zamówienia następuje w określonym w umowie terminie oraz leży po stronie Klienta (Zamawiającego). Może to nastąpić za pośrednictwem firmy kurierskiej lub osobiście do siedziby firmy. 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl